Volné pracovní pozice

Staňte se součástí našeho týmu. Pokud vás zaujala následující nabídka pracovních pozic, zašlete nám prosím životopis na adresu , budeme se těšit.

Technická podpora softwaru

Jsme LABORATORY IMAGING s.r.o., česká softwarová firma, která vyvíjí NIS-Elements (Nikon Imaging Software) – kompletní software pro mikroskopii používaný nejlepšími výzkumnými pracovišti světa.

Zajímá Vás

  • mikroskopie,

  • analýza obrazu,

  • vývoj softwaru?

Náplň práce

  • technická podpora prodejců/uživatelů software,

  • spolupráce s programátory na odstraňování chyb.

Očekáváme

  • pečlivost, systematičnost, zodpovědnost a zaujetí/nadšení,

  • analytické a technické myšlení,

  • vzdělání technického/přírodovědného směru,

  • znalost technické angličtiny slovem i písmem.

Nabízíme

  • postupné zaškolení, individuální a kolegiální přístup,

  • pravidelný platový růst,

  • prémie 2x ročně,

  • příjemné prostředí v blízkosti nádraží Praha – Hostivař,

  • příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti.

V případě zájmu nám prosím pošlete svůj profesní životopis na adresu .