Volné pracovní pozice

Staňte se součástí našeho týmu. Pokud vás zaujala následující nabídka pracovních pozic, zašlete nám prosím životopis na adresu nabor@lim.cz, budeme se těšit.

Regulatory Affairs Manager - IVDR compliance, QA

Přijmeme do týmu kolegyni/kolegu, který nám pomůže zajistit shodu našich produktů s chystanou regulací IVDR a dalšími právními předpisy. Vyrábíme software sloužící pro analýzu chromozomů prostředky analýzy digitálního obrazu, zajišťujeme jeho vývoj, prodej a nasazení. Tento software je klasifikován jako zdravotnický prostředek in vitro kategorie C. Spolu se softwarem dodáváme i související prostředky jako mikroskopy, kamery a další techniku.

Náplň práce

  • Osoba odpovědná za dodržování právních předpisů (PRRC)

  • Příprava strategie pro shodu s regulatorními požadavky

  • Příprava a udržování dokumentace pro posouzení shody s IVDR

  • Dohled a údržba systému kontroly kvality (podle IVDR a ISO 13485)

  • Podpora hodnocení funkční způsobilosti ve spolupráci s externími partnery

  • Příprava podkladů a komunikace s oznámeným subjektem

  • Poskytování podpory ostatním členům týmu ve věcech regulatorních předpisů

  • Výhledově vedení procesu registrace na dalších trzích mimo EU, zejména NMPA

Požadujeme

  • VŠ vzdělání – přírodovědného nebo technického směru

  • Výborná znalost angličtiny slovem a písmem

  • Zkušenosti v oboru regulace zdravotnických prostředků IVD

  • Zkušenosti s certifikací pod oznámeným subjektem jsou výhodou

  • Samostatnost a zároveň týmový přístup

Nabízíme

  • Postupné zaškolení, individuální a kolegiální přístup

  • Pravidelný platový růst

  • Prémie 2x ročně

  • Příjemné prostředí moderní budovy v blízkosti nádraží Praha – Hostivař

  • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti

V případě zájmu nám prosím pošlete svůj profesní životopis na adresu .

Produktový specialista opto-mechanických systémů

Úspěšná česká společnost LABORATORY IMAGING s.r.o. hledá kolegu, který by pomohl našemu týmu s podporou zákazníků a dodávkami našich vlastních opto-mechanických systémů analýzy obrazu do kriminalistických laboratoří po celém světě.

Náplní práce bude

  • předávání systémů a jejich uvádění do provozu u zákazníků převážně v regionu Evropy, ale i Asie,

  • technická podpora přes email nebo vzdálené připojení (TeamViewer, Skype),

  • po seznámení s našimi produkty je možné další zapojení v oblasti kompletace a kalibrace těchto systémů, instalace software, testování, školení uživatelů.

Očekáváme

  • dobrou komunikativní znalost angličtiny,

  • spolehlivost, flexibilitu, přátelské vystupování,

  • vzdělání nebo praxi technického či přírodovědného zaměření,

  • cit pro PC techniku, mechaniku a elektroniku,

  • řidičské oprávnění skupiny B,

  • ochotu cestovat.

Nabízíme

  • nástupní plat 40.000 – 70.000 Kč dle vzdělání a zkušeností,

  • rozmanitou práci se zajímavými technologiemi,

  • postupné zaškolení, individuální a kolegiální přístup,

  • příjemné prostředí moderní budovy v blízkosti nádraží Praha – Hostivař,

  • pravidelný platový růst,

  • prémie 2x ročně,

  • příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti.

Vítáme

  • komunikativní znalost němčiny, případně jiného jazyka.

Tato pozice nabízí velký potenciál pro další rozvoj schopností, pravomocí i samostatnosti. V případě zájmu nám prosím pošlete svůj profesní životopis na adresu .