Volné pracovní pozice

Staňte se součástí našeho týmu. Pokud vás zaujala následující nabídka pracovních pozic, zašlete nám prosím životopis na adresu , budeme se těšit.

Tester a specialista technické podpory

Jsme výrobce software pro analýzu digitálního obrazu v cytogenetice a biomedicíně.

Náplň práce

Náplní práce bude testování softwaru a poskytování základní uživatelské podpory. Konkrétně:

  • testování podle připravených scénářů, analýza nalezených problémů a reportování,

  • údržba scénářů a tvorba nových podle specifikace,

  • spolupráce na specifikaci softwaru a procesu validace,

  • spolupráce na metodice testování (např. automatizované testy),

  • spolupráce na specifikaci uživatelského rozhraní a hodnocení použitelnosti,

  • využití nabytých znalostí pro technickou podporu uživatelů software přes email, TeamViewer, telefon,

  • využití podnětů z technické podpory pro shora uvedené.

Požadujeme

  • Systematičnost a pečlivost, samostatnost a aktivní přístup, ochota učit se novým věcem,

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru (IT, biomedicína),

  • Čeština plynně, Angličtina alespoň na úrovni B1,

  • pokročilá znalost počítačové techniky (PC, MS Windows),

  • alespoň základní znalost problematiky testování softwaru,

  • všeobecný přehled v IT.

Výhodou jsou

  • zkušenosti s metodami a nástroji pro testování softwaru (automatizované testy, virtualizace atd.),

  • základní znalosti některého skriptovacího jazyka.

Nabízíme

  • Postupné zaškolení, individuální a kolegiální přístup

  • Pravidelný platový růst

  • Prémie 2x ročně

  • Příjemné prostředí moderní budovy v blízkosti nádraží Praha – Hostivař

  • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti

V případě zájmu nám prosím pošlete svůj profesní životopis na adresu .